گروه خالقی
منو موبایل

گروه خالقی

خرید اقساطی موبایل

خرید اقساطی موبایل:

اگر برای خریدتان تصمیم قطعی گرفته اید ولی هنوز تردید کمی مانع تصمیم شماست  کافی است چند دقیه کوتاه وقت بگذارید به اندازه نوشیدن یک چای گرم و در حین آن کمی به این خط ها نگاهی بیندازید.

هدف ما این است که شما خرید آسوده و بدون دغدغه ای داشته باشید .به قول نیل پاتل یکی از غول های بزاریابی ،شما نمی توانید انتظار داشته باشید چند دکمه خرید را در سایت خود قرار دهید و انتظار داشته باشید بازدیدکنندگان از شما خرید کنند.بنابر این دغدغه های خرید شما هوشمند برای مهمترین مسئله است.

ما یک شرکت مولتی برند هستیم یعنی شما می توانید هر موبایلی را با هر برندی که مورد نظرتان هست از ما بخواهید تا برایتان فراهم کنید ،اعم از سامسونگ،اپل ،شیائومی ،هووای این قدم اول.

مرجع ما هم  قیمت روز است که استعلام گرفته می شود.

خیلی اوقات ممکن است ما درلحظه نقدینگی نداشته باشیم و برای خرید دچار مشکل بشیم البته مشکل بود ولی الان دیگه نیست .چون ما فکر این جاشم کردیم.شما می توانید بدون هیچ پیش پرداختی از ما گوشی تان راخرید کنید و می توانید کل مبلغ را طی یکسال پرداخت کنید.

حتی با توجه به شرایط کنونی و عدم ثبات موجود ممکنه نتونیم سر ماه ،خودمون رو به شرایط پرداخت برسونیم.بازم خیالتون راحت .ما می تونیم این فرصت را به شکل پرداخت دو ماه به دو ماه یا ماه به ماه از شما دریافت کنیم.

ما میدانیم و درک می کنیم مشتری پولی که بابت کالا می پردازد چه زحماتی باب آن کشیده و چه عرق ها که بابت آن نریخته، چون مشتری از جنس خود ماست و این درکی متقابل است، برای مهیا کردن این شرایط و فراهم کردن آسودگی خرید شما تلاش های فراوانی کرده ایم.

تنها لطفی که شما می کنید ارائه چک ها و پرداخت آن هاست.

به علاوه ارائه لیست قیمت ها و اطلاعات تکمیلی مربوطه و به روز رسانی آن ها.

این یعنی یک خرید راحت و بی دغدغه، پس منتظرتان هستیم.

مطالب مرتبط

توهم پولی چیست؟

توهم پولی زمانی که یک شخص یا یک جامعه بدون در نظر داشتن آثار تورم در کاهش قدرت خرید، صرفا …

2 دقیقه مطالعه مشاهده

قسطی بخریم؟ خوبه یا نه ؟

قسطی بخریم؟ در صورتی که ما به خرید کالایی احتیاج داشته باشیم اما در شرایط خاصی بودجه کافی جهت پرداخت …

2 دقیقه مطالعه مشاهده

قدرت خرید چیست؟

قدرت خرید چیست: قدرت خرید چیست؟ قدرت خرید یک تعریف ساده دارد. با یک واحد پول (یک دلار، یک یورو، …

2 دقیقه مطالعه مشاهده

5 نظر ارسال شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *